Product was successfully added to your shopping cart.

تخفیفات و بن های خرید

تخفیفات و بن های خرید
تخفیف در بانه

باتوجه به اینکه در خرید اینترنتی و آنلاین جایی برای چانه زنی های روزمره نیست و محصولات با قیمت های یکسان و مناسبی در اختیار همه مشتریان قرار گرفته است.

آیا جزو مشتریان و همراهان پر و پا قرص بانه هستید و دوست دارید به پاس این وفاداری و تعهد ، جایگاه ویژه و خاصی در بانه داشته باشید؟

دوست دارید از فروشگاه بانه مارکت برای معرفی دوستان و عزیزانتان ، تخفیف و پورسانت دریافت نمایید ؟

آیا تمایل دارید محصولاتی که به طور عمده خریداری می کنید را با قیمت ارزانتر تهیه کنید؟دوست دارید برای خرید جهیزیه تخفیف دریافت کنید؟

آیا کالاهای مورد نیاز اداره ، سازمان‌ها و شرکت‌های تان را از بانه مارکت می خرید و مایل به گرفتن تخفیفات ویژه هستید؟با بانه مارکت، خرید مطمئن ، بهینه و لذت بخشی را تجربه کنید. فروشگاه بانه با هدف افزایش قدرت خرید برای مشتریان متعهد و وفادارش، کد‌های تخفیف، کارت های هدیه ، اشانتیون و پورسانت در نظر گرفته. این تخفیفات ارزنده ، توجه ویژه‏‌ی بانه به مشتریانش می باشد که بنابه دلائل خاص در اختیار آنها قرار می‌گیرد. اگر از علاقه‌مندان خرید با تخفیف ویژه هستید، پس با دقت بخوانید.


شرایط دریافت کد تخفیف، کارت هدیه و یا اشانتیون از بانه مارکتمی توانید با شرکت در طرح های هفتگی ما در صفحه اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/awinto.baneh/ از تخفیف‌های ارزشمند و ویژه ای بهره ببرید.
می توانید در قسمت همکاری در فروش بانه عضو شده و کسب درآمد کنید.
می توانید در بانه کلاب با ثبت نظر، معرفی آشنایان و دوستان و خرید محصول امتیاز دریافت کنید.