Product was successfully added to your shopping cart.بانه ‌کلاب چیست؟بانه با سپاسگذاری از تعهد و وفاداری مشتریان همیشگی اش، امکانات و سرویس های متنوع و ویژه ای را در نظر گرفته . یکی از این قابلیت ها استفاده از سرویس بانه کلاب است. لذت خرید عالی و به صرفه برای مشتریان همیشگی به سبب بانه کلاب فراهم خواهد شد. بانه کلاب با عنوان باشگاه مشتریان بانه، امتیازات و جوایز ویژه ای را برای مشتریانی که از فروشگاه خرید کرده اند و یا فعالیتهایی همچون درج نظرات یا دعوت دوستانشان و ... را انجام داده اند قوانین ویژه ای در نظر گرفته است. مشتریان بانه مارکت می توانند با جمع کردن امتیازات خود در خریدهای بعدی شان تخفیف دریافت کنند. همچنین می توانند در قرعه کشی های بانه مارکت شرکت کرده و جوایز ارزشمندی دریافت کنند. شما با عضویت در سایت آنلاین بانه می توانید عضو بانه کلاب شوید.

روشهای امتیاز گیری بانه کلاب1- با ثبت نام در سایت « 5 سکه » به حساب امتیازات شما واریز می شود.

2- با ثبت نام در خبرنامه « 3 سکه » به حساب امتیازات شما واریز می شود.

3- با شرکت در نظر سنجی سایت « 5 سکه » به حساب امتیازات شما واریز می شود.

4- به پاس گرامیداشت تاریخ تولد شما « 10سکه » به حساب امتیازات شما واریز می شود.

5- به هر 100 هزارتومان خرید شما « 1 سکه » به حساب کاربری بانه کلاب شما در خریدهایتان افزوده می شود.

6- با ابزار اشتراک گذاری در صفحات ؛هر کالایی توسط لینک معرفی شده شما خریداری شود « 40 تا 200 امتیاز » به شما تعلق می گیرد.

7- با پاسخگویی به سوالات کاربران در صفحه محصولات « 1 سکه » برای هر پاسخ به حساب امتیازات شما واریز می شود.
« اطلاع دهید تا تایید شود ؛ بعد از تایید امتیاز محاسبه می شود »

8- با ثبت نظر بررسی « متن بیشتر از 100 کاراکتر باشد » در مورد محصول در قسمت نظرات هر کالا « 2 سکه » به امتیازات شما افزوده می شود.
« اطلاع دهید تا تایید شود ؛ بعد از تایید امتیاز محاسبه می شود »


توجه داشته باشید برای هر محصول روزانه فقط 4 نظر و 2 سوال می‌توانید بگذارید.روش عضویت

از ابتدای سال 1400 برای همگی مشتریان، بهره گیری از قابلیت ها و امتیازگیری بانه کلاب فعال بوده و می توانند از امکانات و مزیت های آن بهره مند شوند.


جوایز شگفت انگیز

با امتیازها و سکه های تان می توانید در قرعه کشی های بانه مارکت شرکت کرده و برنده جوایز ارزنده و شگفت انگیز شوید.


راهنمای امتیازیابی بانه کلاب

با راهکارهای متنوعی می توانید امتیازها و سکه های تان را افزایش دهید تا از تخفیفات ویژه و جوایز ارزنده بهره ببرید.


شرايط و قوانين بانه ‌کلابشرط تعلق امتیاز

برای دریافت امتیازات فوق ثبت نام کرده و در ادامه به حساب کاربری وارد شوید .

روش استفاده از امتیاز ها

امتیاز های دریافت شده در خرید محصول ، 5 روز پس از دریافت محصول قابل استفاده می باشند.

روش شرکت در قرعه کشی

با داشتن 100 سکه می‌توانید در قرعه‌کشی ثبت‌نام کرده و از جایزه ها بهره مند شوید.

سقف استفاده از سکه ها

حداکثر امکان استفـاده از سکـه ها در هـر بار خریـد 1 درصد کالای خریـداری شده می باشد.

تاریخ انقضای کدها

تاریـخ انقضـای کـدها یک مـاه می باشد و در خریـد بعـدی امکان استفـاده دارد.

کد تخفیف

کد تخفیف دریافتی از سکه ها فقط در یک حساب قابل استفاده می باشد. علاوه بر این نمی توانید در یک خرید کد تخفیف دیگری را به همراه این سکه ها استفاده نمایید.با بانه مارکت یک شغل پر درآمد داشته باشید

کاربر گرامی عضویت در سیستم همکاری و کسب درآمد از بانه مارکت برای شما می تواند سود آور و یک شغل جدید به صورت نیمه وقت باشد. تمام کسانی که در سیستم کسب در امد بانه مارکت عضو هستند پس از مدتی به عنوان همکار شناخته می شوند. هر کس می تواند به هر اندازه ای که می خواهد از بانه مارکت درآمد کسب کند.این بستگی به تلاش و ابتکار شما در بازاریابی دارد. ما یک سری از روش های کسب در امد را به شما معرفی می کنیم. که در ابتدای کار با این روش ها شروع نمایید. البته لازم به ذکر است که روش هایی که شما دوست دارید و با انها اشنایی دارید در اولویت قرار دارند.

از چه طریقی می توانید از بانه مارکت در آمد کسب کنید؟

  • روشهای شرح داده زیر را به صورت کامل مطالعه فرمایید.
  • در سایت عضو شوید و مشخصات خود را به صورت کامل پر نمایید.
  • در قسمت کنترل پنل کاربری قسمتهای نمایندگی و کسب در آمد را مطالعه فرمایید.
  • معرفی فروشگاه به دیگران توسط روشهای ذکر شده : از طریق ارسال ایمیل - معرفی اعضاء به سایت- گذاشتن تبلیغات ما در وبلاگ و سایت خود - معرفی مشتری از شهر و دوستان و آشنایان از هر روشی که به نظر شما می تواند مشتری جذب کند.


**کسب درآمد از طریق بانه مارکت**

کسب درآمد نوع اول

* کسب درآمد نوع اول به وسیله ایمیل است. با ارسال ایمیل برای دوستان و اشنایان ,همکاران , همشهریان و کلیه( ادد لیست ) های خود را در قسمت (ارسال دعوتنامه به دوستان) دعوت نامه ارسال نمایید. و انها را برای خرید به سایت ما دعوت کنید.در صورتی که هر کدام از ایمیل هایی که شما به سایت ما دعوت کردید خرید کنند. به صورت خودکار پور سانتی برای شما در نظر گرفته می شود. که به حساب کاربری شما ریخته می شود.

کسب درآمد نوع دوم

* درکسب درآمد نوع دوم مخصوص وب ماسترها وکسانی است که سایت و وبلاگ دارند.می توانند( لینک ویا بنر) سایت ما را درسایت خود قرار دهند.هر مشتری که از سایت شما وارد سایت ما شده و ازفروشگاه خرید کنند. به ازای هرخرید از سایت ما پورسانت دریافت کنید.هر شخصی که از سایت شما به فروشگاه وارد شود وخرید کند .از هر خرید آنها 10.000تومان(برای اجناس درشت)و1000تومان (برای اجناس کوچک) محاسبه شده و به حساب کاربری شما واریز می شود.پس هرچه تعداد افرادی که شما به سایت فروشگاهی ما معرفی کنید بیشتر باشد(تعداد خرید بیشتر باشد)مقدار در امد شما بیشتر خواهد بود .

سود حاصله همان روز به حساب کاربری شما در سایت بانه مارکت واریز می شود, در صورت نیازهرهفته یک بار برای شما کارت به کارت می شود.برای پیگیری درآمد خود بعد از تبلیغات می توانید به (گزارش حساب) در کنترل پنل خود در سایت مراجعه نمایید.


در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با قسمت پشتیبانی سایت در ارتباط بوده یا از طریق تماس تلفنی سوالات خود را مطرح کنید.