Product was successfully added to your shopping cart.
یخچال ساید باید ساید ال جی LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV
یخچال ساید باید ساید ال جی LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV
‎ناموجود

(ناموجود)

 • عکس یخچال ساید باید ساید ال جی LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV تصویر عکس یخچال ساید باید ساید ال جی LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV تصویر

یخچال ساید باید ساید ال جی LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV

LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV

بازنگری سریع • میزان فضای ذخیره سازی کل 507 لیتر

 • قادر به آب سرد کن و هوم بار

 • نوع کمپرسور در نظر گرفته شده خطی

 • مجهز به سیستم خنک کننده ی کمپرسور خطی

 • دارای فناوری بدون فراست و انجماد سریع فریزر

 • نمایشگر آن از نوع LED و قابل لمس

 • مجهز به جریان هوا چند گانه و تعادل هوا مرطوب

 • قادر به قفل کودک و خاصیت ضد باکتری درب


دسترسی: ناموجود

‎ناموجود
تجاری ال جی در زمینه ی جدید ترین طراحی یخچال فریزر ها فعالیت خود را به نمایش داده است که یخچال ساید بای ساید مدل GSP325PZCV را به همان طراحی جدید ساید بای ساید تولید و روانه کرده است و کدبانو هایی که به دنبال مدرن سازی جلوه و طرح آشپزخانه ی خود هستند می توانند این یخچال ساید بای ساید نامبرده را تهیه نمایند زیرا این یخچال ال جی دارای یک رنگ نقره ای متالیک و زیبا می باشد که این رنگ نقره ای میکسر می تواند با هر ترکیب رنگ و طرح آشپزخانه ی آنها یکی شود. همچنین میزان فضای کل ذخیره سازی مواد غذایی این یخچال ساید بای ساید 507 لیتر است در واقع این فضای مناسب و جادار برای خانواده های پر جمعیت طراحی شده است و آنها با خیال راحت می توانند انواع مواد غذایی ، میوه، سبزیجات در آن ذخیره کنند. اگر به ظاهر بیرونی یخچال ساید بای ساید جی اس پی 325 پی زد سی وی نگاه کنید یک مینی بار و آب سرد کن خواهید دید که شما می توانید انواع نوشیدنی ها، آبمیوه ها، میوه ها، آب معدنی را در این هوم بار قرار دهید تا شما به راحتی بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. به علاوه آب سرد کن آن به کاربر اجازه می دهد از یک آب سرد و تعدادی از یخ ها برخوردار باشد در نهایت کنترل کردن این آب سرد کن به لطف نمایشگر دیجیتالی LED آن اتفاق می افتد. از دیگر ویژگی های این یخچال ساید بای ساید ال جی می توان به جریان هوا چند گانه و تعادل هوا مرطوب اشاره نمود در واقع این دو قابلیت می توانند یک هوای خنک و سرد را در همه ی قفسه های به صورت یکسان به طور دائم ایجاد کنند تا مواد غذایی شما به صورت تازه نگه داری شود.

جزییات

خرید اینترنتی یخچال ساید باید ساید ال جی GSP325PZCV دارای میزان فضای ذخیره سازی کل 507 لیتر، قادر به آب سرد کن و هوم بار، سیستم خنک کننده ی کمپرسور خطی، نمایشگر آن از نوع LED و قابل لمس، از سایت اینترنتی بانه مارکت LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV

طراحی و ساختار نوآورانه GSP325PZCV Design and construction
داشتن لوازم خانگی های یک رنگ در آشپزخانه ی خود اولا باعث شیک و مدرن بودن نما و جلوه ی آشپزخانه ی شما می شوند دوما می توانند یک طرح و نمای منظم و مرتب بودن را به ارمغان بیاورد اما برخی از لوازم خانگی با یک رنگ خاصی طراحی نمی شود و کدبانو های علاقه مند می توانند برای آشپزخانه ی خود چند ترکیب رنگ را در کنار هم قرار دهند تا آشپزخانه ی آنها از یک ترکیب رنگ زیبا برخوردار باشند در واقع این رنگ نقره ای میکسر و ورنی یخچال ساید بای ساید GSP325PZCV می تواند با هر ترکیب رنگ روشن و تیره آشپزخانه ی آنها یکنواخت شود. به عبارت دیگر این یخچال ساید بای ساید نامبرده در زمنیه ی ظرافت و ظاهری خود تمام سلیقه های کاربران ویژه در نظر گرفته است. همچنین این یخچال ساید بای ساید از یک جنس فوق العاده فولاد  محکم و ضد زنگ ساخته شده است بنابراین جنس آن به کاربران اطمینان می دهد به مرور زمان زیادی می تواند حالت اولیه ی خود را حفظ کند و تمام قفسه های داخلی آن دارای یک جنس شیشه ی شفاف و با مقاومت بالا می باشد که این جنس به کار رفته به شما اجازه می دهد با یک نگاه از وضعیت داخلی آن آگاه داشته باشید. با وجود این که داشتن یک نور پردازی عالی و پر قدرت در همه ی یخچال فریزر های لازم است، یخچال ساید بای ساید جی اس پی 325 پی زد سی وی نیز مجهز به دو چراغ نشانگر از نوع LED می باشد که یکی از آن در قسمت فریزر و دیگر در بخش یخچال آن تعبیه شده است به طور کلی این دو نورپردازی فوق العاده می توانند یک فضای نورانی و دید کامل را برای شما در هنگام باز کردن درب  این یخچال ساید بای ساید نامبرده فراهم کند. همچنین اندازه و وزن این یخچال ساید بای ساید  ال جی طوری اندازه گیری شده است که کاربر به راحتی می تواند آن را در هر گوشه ی مد نظر آشپزخانه ی خود قرار دهد در نتیجه اندازه ی آن 894 × 1753× 731 میلی متر و وزن این یخچال ساید بای ساید 112 کیلوگرم می باشد.
   
جزئیات داخلی یخچال و فریزر Details inside the refrigerator and Freezer
با وجود این که میزان ظرفیت در هر یخچال فریزری از یک اهمیت خاصی برخوردار می باشد، یخچال ساید بای ساید GSP325 نیز یک میزان ظرفیت مناسب 507 لیتر مخصوصا برای خانواده های پر جمعیت عرضه داده است که قسمت یخچال آن داری یک ظرفیت ذخیره سازی مواد غذایی 345 لیتر می باشد و این بخش می تواند تعدادی از بالکن ها درب و قفسه های متعدد و دو محفظه کشو ی بزرگ را در اختیار کاربر قرار دهد و کاربر به خیال راحت می تواند انواع مواد غذایی با ضخامت و اندازه ی مختلف در این قفسه ها و محفظه کشو ها ذخیره کند. به علاوه شما به لطف بالکن درب بالایی آن می توانید تخم و مرغ  و در بالکن درب های دیگر این بخش می توانید انواع نوشیدنی و آبمیوه و آب معدنی را نگه داری کنید. بخش یخچال آن به مدت زمانی  5.17ساعت می تواند شروع به انجماد کردن کل فضای داخلی خود کند. همچنین میزان ظرفیت بخش فریزر این یخچال ساید بای ساید 162 لیتر می باشد و این بخش نامبرده می تواند عملیات انجماد کردن با حجم 12 کیلوگرم و به مدت 24 ساعت انجام کند. به علاوه این بخش همانند بخش یخچال آن مجهز به سری قفسه ها و محفظه ی کشو ها و تعداد بالکن های درب می باشد که این قفسه ها، بالکن های درب، محفظه ها بسته به نیاز کاربری طراحی شده است که شما با این فضای مناسب می توانید انواع مواد غذایی مد نظر را به مدت زمان زیادی در آنها ذخیره کنید. یکی از ویژگی های بخش فریزر یخچال ساید بای ساید جی اس پی 325 می توان به آب سرد کن آن اشاره نمود که این آب سرد منجر به راحتی هر چه بیشتر کاربران خانگی می شود.
           
ویژگی های هوم بار جی اس پی 325 پی زد سی وی Home Bar
یکی از ویژگی های منحصر به فرد طراحی بدنه ی این یخچال ساید بای ساید این است که قسمت یخچال آن دارای یک هوم بار با طرح و نمای ساده می باشد در واقع این هوم بار طوری در نظر گرفته شده است که فضای و دکوراسیون کلی این یخچال ساید بای ساید را به هم نمی زند. از سوی دیگر اندازه ی این هوم بار به صورت استاندارد طراحی شده است به طور کلی کاربر با این اندازه ی مناسب می تواند انواع نوشیدنی ها، میوه ها، آب معدنی و غیره را در آن ذخیره کند. همچنین این هوم بار به شما خود اجازه می دهد با یک حرکت ساده به مواد غذایی، میوه ، نوشیدنی مورد علاقه با سرعت بالا دسترسی داشته باشید و حتی این هوم بار از باز و بسته کردن درب آن به مدت زیادی جلو گیری می کند. به علاوه کدبانو ها می توانند میوه ها و نوشیدنی ها و خوراکی های مفید، مورد علاقه ی کودکان خود را در داخل این هوم بار قرار دهید تا آنها به راحتی بتوانند میوه و نوشیدنی مورد علاقه را بردارند و میل کنند.
    
مشخصات نمایشگر Display
همه ی یخچال فریزر های پیشرفته و جدید به لطف یک نمایشگر دیجیتالی فوق العاده کنترل می شوند، این یخچال ساید بای ساید نیز با استفاده از یک نمایشگر دیجیتال از نوع LED هدایت می شود به همین دلیل یکی از اجزای اصلی هر یخچال فریزری جدید به حساب می آید. همچنین این نمایشگر دیجیتالی در قسمت بالای آب سرد کن بخش فریزر آن تعبیه شده است در واقع این گونه طراحی  صفحه نمایش ال ایی دی باعث می شود اولا فضای زیادی را اشتغال نکند دوما باعث مرتب و شیک بودن نمای ظاهری این یخچال ساید بای ساید جی اس پی 325 پی زد سی وی می شود. به علاوه این نمایشگر برای کل بدنه ی خود از یک رنگ سیاه پر کاربرد و زیبا استفاده کرده است که این رنگ به کار رفته به شما اجازه می دهد واضح تر نوشته ها و علائم های خاص آن را مشاهده کنید در نتیجه رنگ نوشته های آن سفید زیبا می باشد.
یکی از ویژگی های قابل توجه ی این نمایشگر دیجیتالی می توان به قابلیت لمس بودن آن اشاره نمود که این قابلیت می تواند امکان راحتی هر بیشتر کاربران در هنگام هدایت کردن این یخچال ساید بای ساید ال جی را فراهم کند. از سوی دیگر این نمایشگر می تواند میزان درجه ی حرارت فریزر و یخچال، فریزر سریع به مدت 3 ثانیه را برای شما نمایش دهد و شما به صورت دلخواه می توانید میزان درجه ی هر دو بخش تغییر دهید. یکی از دکمه های پر کاربرد این نمایشگر LED این است که شما به کمک آن می توانید آب سرد کن را کنترل کنید و شما به صورت اختیاری براساس نیاز خود می توانید یخ یا آب آن را انتخاب نمایید و دکمه ی دیگر این صفحه نمایش می توان به فیلتر/ چراغ  اشاره نمود به طور کلی کاربران خانگی با یک نگاه توسط این نمایشگر دیجیتالی می توانند از وضعیت جاری یخچال ساید بای ساید GSP325PZCV آگاه داشته باشند.
 
فناوری بدون برفک GSP325PZCV No-Frost
این یخچال ساید بای ساید یک فناوری شگفت انگیز به نام بدون فراست برای کاربران خانگی به ارمغان آورده است که این فناوری نامبرده در هر دو بخش فریزر و یخچال وجود دارد اما فناوری بدون برفک بیشتر در قسمت فریزر آن تعبیه شده است. همچنین کار اصلی فناوری بدون فراست این است که می تواند یک فضای مناسب و جادار برای ذخیره سازی مواد غذایی مد نظر شما را ایجاد کند در واقع می توان گفت یک فضای همانند فضای خالص این یخچال ساید بای ساید ال جی را ارائه می دهد تا کاربر با خیال راحت بتواند انواع مواد غذایی با ضخامت و اندازه ی مختلف در آن نگه داری کند. از سوی دیگر این فناوری بدون فراست در همه ی قفسه ها و محفظه کشو ها قرار گرفته است در نهایت این فناوری از برف ها و یخ های اضافی موجود جلو گیری می کند تا بتواند یک فضای ذخیره سازی مواد غذایی ایده آل را فراهم کند. به علاوه با استفاده از فناوری بدون برفک  دیگر لازم به شکستن و برداشتن یخ ها و برف های به صورت دست نخواهد بود به طور کلی این فناوری نامبرده جایگزین از بین بردن یخ و برف ها به صورت دستی می باشد.
   
جریان هوای چند گانه Multiple air flow
یخچال ساید بای ساید جی اس پی 325 پی زد سی وی همانند سایر یخچال ساید بای ساید های جدید ال جی مجهز به جریان هوای چند گانه است در واقع وجود این فناوری  در هر یخچالی از یک اهمیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین این جریان هوای چند گانه از کانال های زیادی ساخته شده است که این کانال ها به صورت هماهنگ در کمترین زمان در همه ی قفسه های این یخچال ساید بای ساید پخش می شوند تا بتوانند هوای همه ی قفسه ها به صورت یکسان سرد کنند. علاوه بر این که کانال های این جریان هوا منجر به یکنواخت بودن هوای همه ی قفسه ها می شود بلکه این کانال ها باعث می شوند هوای این یخچال ساید بای ساید کمترین زمان به هوای مرطوب و سرد برسد در نهایت این کانال ها به صورت همزمان و در زمان کمی می توانند یک درجه ی حرارت ایده آل و مد نظر را برای کاربران خانگی ارائه دهند و آنها با خیال راحت می توانند انواع مواد غذایی و میوه ها، سبزیجات مورد لازم را با همان شکل و بوی روز اولیه نگه داری کنند. از سوی دیگر این کانال جریان هوا در همه ی قفسه های هر دو بخش فریزر و یخچال آن قرار گرفته شده است.
به عبارت دیگر این جریان هوا چند گانه می تواند همه ی دریچه های را در هر دو بخش به گردش در آید در نتیجه هوای یخچال ساید بای ساید GSP325PZCV به یک هوای مرطوب و خنک می رسد و حتی این هوای مرطوب ایجاد شده به طور دائم می تواند در همه ی قفسه ها قرار بگیرند. همچنین این کانال های جریان هوا چند گانه در همه ی بالکن های درب و محفظه کشو ها هر دو بخش وجود دارند، این جریان هوا چند گانه نیز هنگامی که درب این یخچال ساید بای ساید باز شده است با سرعت بالا شروع به خنک و سرد کردن هوای داخل آن می کند. این جریان هوای چند گانه به لطف تعادل هوا مرطوب نیز می توانند هوای مرطوب و سرد هر دو قسمت فریزر و یخچال آن را به مدت زمان زیادی حفظ کند در واقع مواد غذایی و میوه ها، سبزیجات موجود در این یخچال ساید بای ساید به صورت تازه نگه داری می شوند.
 
سایر امکانات برجسته ی جی اس پی 325 پی زد سی وی Other outstanding features
یکی از ویژگی های قابل توجه ی این یخچال ساید بای ساید ال جی این است که قادر به یک خاصیت انجماد سریع  در بخش فریزر می باشد در واقع این خاصیت نامبرده توجه ی زیادی از کدبانو های علاقه مند را به خود جذب کرده است و با داشتن خاصیت انجماد سریع دیگر نگران بستن قفسه ها، محفظه ی داخل فریزر این یخچال ساید بای ساید به مدت زمان زیادی نباشید در نهایت با انتخاب نمودن این خاصیت فریزر ان در کمترین زمان شروع به انجماد کردن فضای داخلی خود می کند. همچنین دستکاری کردن کودکان ممکن است به یخچال شما آسیب وارد شود و یا تنظیمات یخچال ساید بای ساید شما عوض شود بنابراین این یخچال ساید بای ساید ال جی یک دکمه ی به نام قفل کودک را برای والدین ها در نظر گرفته است و با زدن این دکمه دیگه نگران دستکاری کردن کودکان خود نباشید. از دیگر ویژگی های یخچال ساید بای ساید GSP325 می توان به خاصیت ضد باکتری ان اشاره کنیم در واقع این خاصیت نامبرده در قسمت کناره ی درب آن وجود دارد که خاصیت ضد باکتری آن می تواند درب را به صورت محکم ببند، این خاصیت نیز می تواند از باکتری ها و مواد های مضر جلو گیری کند در نهایت خاصیت ضد باکتری باعث بالا رفتن طول عمر مواد غذایی ها، میوه  ها، سبزیجات موجود  در آن می شود.
 
مشخصات کمپرسور و مصرف برق Compressor and power consumption
این یخچال ساید بای ساید از یک کمپرسور جدید و پیشرفته به نام خطی برخودار می باشد که این کمپرسور برخلاف کمپرسور های معمولی بعد از ایجاد هوای سرد و مرطوب خاموش نمی شود در واقع خاموش شدن کمپرسور یخچال فریزر ممکن است اثرات منفی را تبدیل کند و این اثرات منفی با سرعت بالا می توانند بر روی مواد غذایی موجود در آن نفوذ کنند به همین دلیل عمر مواد غذایی در یخچال های عادی بسیار کم می باشد. از دیگر معایب کمپرسور های عادی می توان به مصرف برق ان در حد بالا اشاره نمود اما این کمپرسور همیشه روشن می باشد ولی میزان انرژی کمی را صرف می کند و حتی مانع طول عمر کم مواد غذایی موجود می شود. به علاوه کلاس بهره وری انرژی که این یخچال ساید بای ساید ال جی دارا می باشد A + است در نتیجه می توان گفت یخچال ساید بای ساید GSP325 یکی از یخچال فریزر های کم مصرف می باشد و مصرف انرژی سالانه آن 442 کیلووات ساعت است. از سوی دیگر میزان سطح سرو صدای این کمپرسور خطی بسیار پایین می باشد و کاربر یک صدای نسبتا کمی را دریافت می کند در نهایت میزان سطح سرو صدای آن 40 دسی بل (A) است. یکی از ویژگی های مهم و قابل توجه ی این کمپرسور خطی این است که مجهز به یک سیستم خنک کننده می باشد در واقع این سیستم خنک کننده باعث بالا رفتن طول عمر کمپرسور خطی آن می گردد.
   
مشخصات عمومی GSP325PZCV General
 • نام تجاری : ال جی
 • نوع محصول : یخچال
 • نوع یخچال : ساید بای ساید
 • نام مدل : GSP325PZCV

ویژگی های عملکرد Performance
 • کلاس بهره وری انرژی: A +
 • مصرف انرژی سالانه: 442 کیلووات ساعت
 • سطح سرو صدا : 40 دسی بل (A)
 • کلاس آب و هوا: T
 • امتیاز ستاره: 4 ستاره
 • مبرد: R600a

جزئیات داخلی یخچال جی اس پی 325 پی زد سی وی Details inside the refrigerator
 • حجم ذخیره سازی  یخچال : 345 لیتر
 • مدت زمان انجماد : 5.17ساعت
 • هوم بار : دارد
 • تعداد قفسه: 4 عدد
 • تعداد بالکن درب : 5 عدد
 • تعداد محفظه ی کشو : 2 عدد

خصوصیات بخش فریزر Freezer sector
 • میزان ظرفیت ذخیره سازی فریزر: 162 لیتر
 • ظرفیت انجماد: 12 کیلوگرم / 24 ساعت
 • آب سردکن: بله
 • تعداد قفسه ها : 3 عدد
 • تعداد بالکن درب : 4 عدد
 • تعداد محفظه ی کشو : دو عدد

سایر امکانات برجسته ی GSP325PZCV Other outstanding features
 • بدون فراست : بله
 • انجماد سریع فریزر : بله
 • تعادل هوا مرطوب: دارد
 • جریان هوا چند گانه : بله
 • خاصیت ضد باکتری درب: دارد
 • قفل کودک : بله

طراحی و ساختار نوآورانه Design and construction
 • میزان ظرفیت خالص کل: 507 لیتر
 • نوع کمپرسور : خطی
 • سیستم خنک کنند کمپرسور خطی : دارد
 • نوع نمایشگر دیجیتالی :LED
 • نمایشگر LED : قابل لمس
 • جنس بدنه : فولاد ضد زنگ
 • جنس قفسه ها : شیشه ای
 • نوع نورپردازی داخلی : LED
 • رنگ : نقره ای

ابعاد و وزن جی اس پی 325 پی زد سی وی Dimensions and weight
 • ابعاد (W / H / D): 894 × 1753× 731 میلی متر
 • وزن: 112 کیلوگرم لسح325ظزر
 • لطفا از www.banehmarket.com دیدن  نمایید.
 • ابعاد بسته (W / H / D) :  X 187.5 X 77.6 94.6سانتی متر

سایر تجهیزات جانبی accessories
 • قفسه ها و محفظه ها
 • فیلتر آب (اختیاری)
 • دفترچه راهنما
 • کابل برق

عمومی

برند lg
کشور سازنده سایر
تولید کننده الجی

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. یخچال review by یخچال ساید باید ساید on بهمن ۱۴۰۱
  طراحی ظاهری
  امکانات یا ویژگی
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت

  یخچال ساید باید ساید ال جی LG SIDE BY SIDE GSP325PZCV

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
نوآوری و خلاقیت
طراحی ظاهری
امکانات یا ویژگی
کیفیت ساخت
ارزش خرید در قیمت
4 پرسش

پرسش‌های محصول

مرتب سازی ASC
پرسش
توسط : m-h در اسفند ۱۴۰۱
امکان داره محصولات شما تخفیف دار بشن؟
-7
پرسش
توسط : mahsa در اسفند ۱۴۰۱
پس از ثبت سفارش، محصولات خریداری شده چند روزه به دستم می رسه؟
-8
پرسش
توسط : شیما احمدزاده در اسفند ۱۴۰۱
آیا خرید قسطی امکان پذیره؟
-9
پرسش
توسط : محمد در اسفند ۱۴۰۱
قیمت های کالاها آپدیت هستند؟ اگر آپدیت نیستند چگونه می تونیم به قیمت بروز دسترسی داشته باشیم؟
-13
برای خرید کالاها، ابتدا باید سفارش را در سایت ثبت کنید و سپس قیمت به روز را بپرسید. پس از پرداخت بیعانه، کالا را تحویل بگیرید و بعد از تست، هزینه آن را به پیک پرداخت کنید.


با فشردن دکمه "افزودن به سبد خرید"، محصول را به سبد خرید اضافه کنید و سپس برای تسویه حساب اقدام کنید.


لطفاً با شماره تلفن های پشتیبانی تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید. « 08734240899 - 08731112222 »سپس خرید فرمایید.


پشتیبانی تلگرام و واتس آپ در باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر کلیک کنید.


با توجه به امتیازات زیر، فروشگاه اینترنتی بانه مارکت اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را به شما فراهم می‌کند.


فروشگاه banehmarkt در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بانه مارکت یک فروشگاه اینترنتی معتبر است با کسب تعدادی از افتخارات و جوایز مختلفی همچون ثبت شرکت و دریافت استارتاپ برتر استان، برگزیده کارآفرین برتر، کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران، عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، دریافت نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت، و نماد ساماندهی وزارت ارشاد، پروانه کسب، معارفه بانه مارکت به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی، مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری. با توجه به این موارد، می توانید به راحتی به بانه مارکت اعتماد کنید.

office-2
office-1
office-4
office-2
office-2
office-2
office-2
office-3
office-2
office-4
office-2
office-2

با استفاده از خدمات ارسال فوری 24 ساعته و دریافت وجه در محل پس از تست، شما می‌توانید با کمترین هزینه و بهترین قیمت رقابتی، کالای 100 درصد اصل را به دست آورید. و تجربه خرید بی‌نظیری را تجربه کنید.

nimlook